Testovanie bezpečných zón s hodinkami GATOR

Ako sme testovali fukciu hodiniek GATOR II - bezpečné zóny.

Ako sme testovali fukciu hodiniek GATOR II - bezpečné zóny.

Hodinky pre deti s GPS monitoringom GATOR II majú špeciálnu fukciu Bezpečné zóny. Táto funkcia oznamuje v mobilnej aplikácii vstup a opustenie vopred nastavenej bezpečnej zóny. Zóna sa dá nastaviť na mape v rozsahu 200 m až 2000 m. My sme nastavili zóny s rozsahom 2000 m nakoľko sme hodinky testovali pri ceste autom. Zóny sme nazvali test.

Hodinky sme položili na palubnú dostu do auta a prrešli sme z východu Slovenska na západ do Nitry. Zóny sme nastavili pre lokality, ktorými sme prechádzali:

 - domov - Teplička

 - Spišská Nová Ves

 - Poprad

 - Liptovský Mikuláš

 - Ružomberok

 - Donovaly

 - Banská Bystrica

 - Žiar nad Hronom 

 - Nová Baňa

 - Nitra

Notifikácie o vstupe a opustení bezpečných zón

Notifikácie o vstupe a opustení bezpečných zón

Hodinky sme mali umiestnené v aute na palubnej doske a postupne ako sme prechádzali cestou do Nitry a naspäť domov nám aplikácia oznamovala vstup a opustenie zóny notifikačnými správami. Zónu Žiar nad Hronom sme pri jazde do Nitry omylom nastavili mimo diľnice, preto sme cez ňu nemohli prejsť a notifikácia k nej sa nezobrazila, ale po zmene umiestnenia zóny na mape je už zaznamenaný vstup aj opustenie zóny).

Aplikácia bez problémov pracuje až s desiatimi bezpečnými zónymi, čo dokazuje náš test.

10
November
2018

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24

Pridal: Pridané: 10.11.2018 08:32:00 Počet zobrazení: 272

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24 Mobilná aplikácia GATOR3 pre Android zariadenia prešla novou aktualizáciou, ktorá odstránila samovoľné zatváranie aplikácie na pozadí. Vyriešili sa tým notifikácie v Android zariadeniach - automatické upozornenia na nové správy, vstup a opustenie zóny a ostatné upozornenia.

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
August
2018

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS?

Pridal: Pridané: 2.8.2018 17:50:03 Počet zobrazení: 438

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS? Pred nástupom detí do školy väčšina rodičov zvažuje možnosti komunikácie s deťmi a ich kontroly na diaľku. V dnešnom technologickom svete je veľa možností, ako s deťmi komunikovať a kontrolovať ich keď sú v škole. Základnou možnosťou je dať dieťaťu mobilný telefón a takto s ním komunikovať. Pri tomto spôsobe ľahko narazíte na negatíva, akými sú riziko vysokých účtov za volania a za dáta, budovanie závislosti na mobilnom zariadení, hrozby plynúce z internetu, napr. aj pri možnosti pripojenia sa na rôzne verejné WiFi siete, obťažujúce telefonáty a v neposlednom rade riziko nezapnutia si mobilného telefónu vtedy, keď dieťa skončí vyučovanie a potom je pre vás nedostupné.

Čítajte viac... Komentáre: 0

20
September
2017

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky pre deti s GPS?

Pridal: Pridané: 20.9.2017 07:30:00 Počet zobrazení: 5028

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky pre deti s GPS? Určite si aj vy pred kúpou hodiniek GATOR, alebo HELMER pre vaše deti dávate otázku akú SIM kartu zvoliť do hodiniek, od akého operátora a hlavne aký program. Ako ju nastaviť a hlavne koľko to bude stáť? Na tieto otázky odpovedáme v tomto BLOGu.

Čítajte viac... Komentáre: 1

11
Október
2017

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami pre deti s GPS

Pridal: Pridané: 11.10.2017 00:00:00 Počet zobrazení: 1318

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami pre deti s GPS Hodinky pre deti s GPS sú pre rodičov zaujímavé hlavne z dvoch dôvodov - vedia zistiť kde sa ich dieťa nachádza a vedia cez ne telefonovať. Tieto dve funkcie dali týmto hodinkám veľkú príťažlivosť. Ako vlastne sledovanie polohy funguje a čo môžete od zisťovania polohy hodiniek s GPS očakávať? Na to rád odpoviem v tomto blogu o funkcii hodiniek - GPS poloha a lokalizácia.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info