Späť

Doručenie tovaru cez ZÁSIELKOVŇU už aj v našom e-shope!

Pridané: 3.6.2017 08:16:54 Počet zobrazení: 342

03 Jún 2017

ZÁSIELKOVŇA je nový spôsob doručenia tovaru na vybrané miesto vyzdvihnutia. Objednaný tovar si vyzdvihnete v jednom z množstva výdajných miest na Slovensku.

Doručenie tovaru cez ZÁSIELKOVŇU už aj v našom e-shope!

Celý systém doručenia je prepracovaný do detailov a vy ste o všetkom informovaný. V notifikácii k doručovaní tovaru dostanete podrobné informácie o výdajnom mieste, jeho popis, lokalizáciu aj s fotografiami miesta. Samozrejmosťou sú otváracie hodiny výdajného miesta. Cez heslo v notifikácie si tovar jednoducho prevezmete vo vymi vyhovujúcom čase. 

Zoznam výdajných miest nájdete na: https://www.zasielkovna.sk/pobocky 

ZÁSIELKOVŇA je jednoduchý, moderný a hlavne lacnejší spôsob doručenia tovaru. Za tento typ doručenia tovaru zaplatíte len 2,49 €.

Ako si zvolíte doručenie tovaru cez ZÁSIELKOVŇU v našom eshope? Po objednaní tovaru v nákupnom košíku zvoľte spôsob doručenia: Zásielkovňa - dodanie na odberné miesto a vyberte pobočku na ktorej si tovar vyzdvihnete.

Doručenie cez zásielkovňu

10
November
2018

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24

Pridal: Pridané: 10.11.2018 08:32:00 Počet zobrazení: 190

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24 Mobilná aplikácia GATOR3 pre Android zariadenia prešla novou aktualizáciou, ktorá odstránila samovoľné zatváranie aplikácie na pozadí. Vyriešili sa tým notifikácie v Android zariadeniach - automatické upozornenia na nové správy, vstup a opustenie zóny a ostatné upozornenia.

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
August
2018

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS?

Pridal: Pridané: 2.8.2018 17:50:03 Počet zobrazení: 368

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS? Pred nástupom detí do školy väčšina rodičov zvažuje možnosti komunikácie s deťmi a ich kontroly na diaľku. V dnešnom technologickom svete je veľa možností, ako s deťmi komunikovať a kontrolovať ich keď sú v škole. Základnou možnosťou je dať dieťaťu mobilný telefón a takto s ním komunikovať. Pri tomto spôsobe ľahko narazíte na negatíva, akými sú riziko vysokých účtov za volania a za dáta, budovanie závislosti na mobilnom zariadení, hrozby plynúce z internetu, napr. aj pri možnosti pripojenia sa na rôzne verejné WiFi siete, obťažujúce telefonáty a v neposlednom rade riziko nezapnutia si mobilného telefónu vtedy, keď dieťa skončí vyučovanie a potom je pre vás nedostupné.

Čítajte viac... Komentáre: 0

20
September
2017

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky pre deti s GPS?

Pridal: Pridané: 20.9.2017 07:30:00 Počet zobrazení: 4862

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky pre deti s GPS? Určite si aj vy pred kúpou hodiniek GATOR, alebo HELMER pre vaše deti dávate otázku akú SIM kartu zvoliť do hodiniek, od akého operátora a hlavne aký program. Ako ju nastaviť a hlavne koľko to bude stáť? Na tieto otázky odpovedáme v tomto BLOGu.

Čítajte viac... Komentáre: 1

11
Október
2017

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami pre deti s GPS

Pridal: Pridané: 11.10.2017 00:00:00 Počet zobrazení: 1257

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami pre deti s GPS Hodinky pre deti s GPS sú pre rodičov zaujímavé hlavne z dvoch dôvodov - vedia zistiť kde sa ich dieťa nachádza a vedia cez ne telefonovať. Tieto dve funkcie dali týmto hodinkám veľkú príťažlivosť. Ako vlastne sledovanie polohy funguje a čo môžete od zisťovania polohy hodiniek s GPS očakávať? Na to rád odpoviem v tomto blogu o funkcii hodiniek - GPS poloha a lokalizácia.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info