Späť

Mobilná aplikácia GATOR 3 pre všetkých používateľov hodiniek GATOR II.

Pridané: 23.10.2017 09:26:20 Počet zobrazení: 706

23 Október 2017

Spoločnosť GATOR, výrobca hodiniek GATOR I, GATOR II a GATOR III, z dôvodu vylepšenia funkcií pre používanie hodiniek GATOR presunula užívateľov hodiniek na jeden spoločný server GATOR 3. Užívatelia hodiniek si musia hodinky GATOR II zaregistrovať do novšej a vylepšenej aplikácie GATOR 3. Ako postupovať pri presune hodiniek do aplikácie GATOR 3?

Mobilná aplikácia GATOR 3 pre všetkých používateľov hodiniek GATOR II.

Aby ste si boli istí, že sú už Vaše hodinky presunuté na nový server, pošlite na hodinky SMS správu s požiadavkou na overenie nastavenia hodiniek na serveri. SMS pošlete v tvare: #check#000000#

Ak sa v odpovednej SMS zobrazí názov servera v časti Server: watch.gatorcn.com tak ste už na novom serveri a je potrebné hodinky preregistrovať do aplikácie GATOR 3 nasledovne:

1. V prvom rade si z terajšej aplikácie GATOR, kde máte priradené svoje hodinky GATOR II, opíšte IMEI hodiniek - v časti Nastavenia, Upraviť profil dieťaťa.

2. Nainštalujte si aplikáciu GATOR 3 z Google PLAY a iSTORE. Odkazy máte k dispozícii nižšie:

Google Play Gator 3 aplikácia pre ANDROID - sťahujte TU!

 

iSTORE Gator 3 aplikácia pre iOS - sťahujte TU!

 

3. Vytvorte si účet v aplikácii GATOR 3 - Registrovať sa. Kľudne môžete použiť rovnakú mailovú adresu ako pri účte v aplikácii GATOR.

4. Prihláste hodinky zadaním IMEI a nastavte aplikáciu pre svoje používanie - telefónne čísla, bezpečné zóny, ...

Teraz používajte výlučne aplikáciu GATOR 3.

Ak si neviete s niečím dať rady, kľudne píšte na info@detipodkontrolou.sk

Nová aplikácia GATOR 3 má lepší preklad textov, zobrazenie mapy je rýchlejšie, mapa v satelitnom móde je ostrejšia a detailnejšia, má jednoduchšie ovládanie pri nastavení bezpečných zón, využíva funkciu šetrenia batérie hodiniek (ak hodinky nie sú v pohybe, aplikácia v nich vypne posielanie informácie o polohe), pri histórii polohy zobrazuje aj bezpečné zóny. Ale najdôležitejšie je, že je na vyššej úrovni bezpečnosti.

 

10
November
2018

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24

Pridal: Pridané: 10.11.2018 08:32:00 Počet zobrazení: 190

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24 Mobilná aplikácia GATOR3 pre Android zariadenia prešla novou aktualizáciou, ktorá odstránila samovoľné zatváranie aplikácie na pozadí. Vyriešili sa tým notifikácie v Android zariadeniach - automatické upozornenia na nové správy, vstup a opustenie zóny a ostatné upozornenia.

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
August
2018

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS?

Pridal: Pridané: 2.8.2018 17:50:03 Počet zobrazení: 368

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS? Pred nástupom detí do školy väčšina rodičov zvažuje možnosti komunikácie s deťmi a ich kontroly na diaľku. V dnešnom technologickom svete je veľa možností, ako s deťmi komunikovať a kontrolovať ich keď sú v škole. Základnou možnosťou je dať dieťaťu mobilný telefón a takto s ním komunikovať. Pri tomto spôsobe ľahko narazíte na negatíva, akými sú riziko vysokých účtov za volania a za dáta, budovanie závislosti na mobilnom zariadení, hrozby plynúce z internetu, napr. aj pri možnosti pripojenia sa na rôzne verejné WiFi siete, obťažujúce telefonáty a v neposlednom rade riziko nezapnutia si mobilného telefónu vtedy, keď dieťa skončí vyučovanie a potom je pre vás nedostupné.

Čítajte viac... Komentáre: 0

20
September
2017

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky pre deti s GPS?

Pridal: Pridané: 20.9.2017 07:30:00 Počet zobrazení: 4862

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky pre deti s GPS? Určite si aj vy pred kúpou hodiniek GATOR, alebo HELMER pre vaše deti dávate otázku akú SIM kartu zvoliť do hodiniek, od akého operátora a hlavne aký program. Ako ju nastaviť a hlavne koľko to bude stáť? Na tieto otázky odpovedáme v tomto BLOGu.

Čítajte viac... Komentáre: 1

11
Október
2017

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami pre deti s GPS

Pridal: Pridané: 11.10.2017 00:00:00 Počet zobrazení: 1257

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami pre deti s GPS Hodinky pre deti s GPS sú pre rodičov zaujímavé hlavne z dvoch dôvodov - vedia zistiť kde sa ich dieťa nachádza a vedia cez ne telefonovať. Tieto dve funkcie dali týmto hodinkám veľkú príťažlivosť. Ako vlastne sledovanie polohy funguje a čo môžete od zisťovania polohy hodiniek s GPS očakávať? Na to rád odpoviem v tomto blogu o funkcii hodiniek - GPS poloha a lokalizácia.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info