Späť

Mobilná aplikácia GATOR 3 pre všetkých používateľov hodiniek GATOR II.

Pridané: 23.10.2017 09:26:20 Počet zobrazení: 351

23 Október 2017

Spoločnosť GATOR, výrobca hodiniek GATOR I, GATOR II a GATOR III, z dôvodu vylepšenia funkcií pre používanie hodiniek GATOR presunula užívateľov hodiniek na jeden spoločný server GATOR 3. Užívatelia hodiniek si musia hodinky GATOR II zaregistrovať do novšej a vylepšenej aplikácie GATOR 3. Ako postupovať pri presune hodiniek do aplikácie GATOR 3?

Mobilná aplikácia GATOR 3 pre všetkých používateľov hodiniek GATOR II.

Aby ste si boli istí, že sú už Vaše hodinky presunuté na nový server, pošlite na hodinky SMS správu s požiadavkou na overenie nastavenia hodiniek na serveri. SMS pošlete v tvare: #check#000000#

Ak sa v odpovednej SMS zobrazí názov servera v časti Server: watch.gatorcn.com tak ste už na novom serveri a je potrebné hodinky preregistrovať do aplikácie GATOR 3 nasledovne:

1. V prvom rade si z terajšej aplikácie GATOR, kde máte priradené svoje hodinky GATOR II, opíšte IMEI hodiniek - v časti Nastavenia, Upraviť profil dieťaťa.

2. Nainštalujte si aplikáciu GATOR 3 z Google PLAY a iSTORE. Odkazy máte k dispozícii nižšie:

Google Play Gator 3 aplikácia pre ANDROID - sťahujte TU!

 

iSTORE Gator 3 aplikácia pre iOS - sťahujte TU!

 

3. Vytvorte si účet v aplikácii GATOR 3 - Registrovať sa. Kľudne môžete použiť rovnakú mailovú adresu ako pri účte v aplikácii GATOR.

4. Prihláste hodinky zadaním IMEI a nastavte aplikáciu pre svoje používanie - telefónne čísla, bezpečné zóny, ...

Teraz používajte výlučne aplikáciu GATOR 3.

Ak si neviete s niečím dať rady, kľudne píšte na info@detipodkontrolou.sk

Nová aplikácia GATOR 3 má lepší preklad textov, zobrazenie mapy je rýchlejšie, mapa v satelitnom móde je ostrejšia a detailnejšia, má jednoduchšie ovládanie pri nastavení bezpečných zón, využíva funkciu šetrenia batérie hodiniek (ak hodinky nie sú v pohybe, aplikácia v nich vypne posielanie informácie o polohe), pri histórii polohy zobrazuje aj bezpečné zóny. Ale najdôležitejšie je, že je na vyššej úrovni bezpečnosti.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info