Späť

NÁKUP NA SPLÁTKY aj v našom eshope DETIpodKONTROLOU.sk!

Pridané: 11.7.2017 17:16:41 Počet zobrazení: 630

11 Júl 2017

Aj v našom eshope DETIpodKONTROLOU.sk môžete nakupovať na splátky. Pridali sme spôsob platby NA SPLÁTKY CEZ splátkový systém QUATRO.

NÁKUP NA SPLÁTKY aj v našom eshope DETIpodKONTROLOU.sk!

Stačí si vybrať tovar, ak bude mať hodnotu nad 100 €, pri tovare sa automaticky zobrazí kalkulačka na výpočet splátok. Vypočítate si splátky a v nákupnom košíku zvolíte spôsob platby: Patba na splátky cez QUATRO. Po odoslaní objednávky budete mať možnosť vstúpiť do registračného a schvaľovacieho systému QUATRO. Vyplníte požadované údaje, potvrdíte zmluvu o nákupe na splátky a po splnení všetkých kritérií splátkového systému Vám objednaný tovar doručíme. A vy ho budete splácať na splátky cez vybraný splátkový program QUATRO. Také jednoduché :-)

Postupo nakupovania cez splátkový systém QUATRO:

Vytvorte objednávku a zvoľte spôsob platby: QUATRO - platba na splátky 0 €

Vloženie platby Quatro

Pokračujte na súhrn objednávky: Pokračovať na súhrn objednávky

V ďalšom kroku skontrolujte objednávku a ak je správna, zvoľte: Objednávka s povinnosťou platby!

Quatro - potvrdenie objednávky

Teraz sa Vám zobrazí potvrdenie objednávky: Objednávka úspešne odoslaná! V tomto kroku je potrebnú urobiť najdôležitejšiu vec pre nákup na splátky cez QUATRO a to otvoriť Online žiadosť o úver QUATRO.

Potvrdenie objednávky Quatro

 

Po tomto kroku sa otvorí stránka s online žiadosťou o úver QUATRO, ktorú je potrebné vyplniť a žiadosť odolsať. Po odoslaní budete informovaní o priebehu schvaľovania a o finálnom stave žiadosti nás bude informovať priamo QUATRO. Následne bude tovar expedovaný podľa objednávky.

10
November
2018

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24

Pridal: Pridané: 10.11.2018 08:32:00 Počet zobrazení: 190

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24 Mobilná aplikácia GATOR3 pre Android zariadenia prešla novou aktualizáciou, ktorá odstránila samovoľné zatváranie aplikácie na pozadí. Vyriešili sa tým notifikácie v Android zariadeniach - automatické upozornenia na nové správy, vstup a opustenie zóny a ostatné upozornenia.

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
August
2018

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS?

Pridal: Pridané: 2.8.2018 17:50:03 Počet zobrazení: 368

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS? Pred nástupom detí do školy väčšina rodičov zvažuje možnosti komunikácie s deťmi a ich kontroly na diaľku. V dnešnom technologickom svete je veľa možností, ako s deťmi komunikovať a kontrolovať ich keď sú v škole. Základnou možnosťou je dať dieťaťu mobilný telefón a takto s ním komunikovať. Pri tomto spôsobe ľahko narazíte na negatíva, akými sú riziko vysokých účtov za volania a za dáta, budovanie závislosti na mobilnom zariadení, hrozby plynúce z internetu, napr. aj pri možnosti pripojenia sa na rôzne verejné WiFi siete, obťažujúce telefonáty a v neposlednom rade riziko nezapnutia si mobilného telefónu vtedy, keď dieťa skončí vyučovanie a potom je pre vás nedostupné.

Čítajte viac... Komentáre: 0

20
September
2017

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky pre deti s GPS?

Pridal: Pridané: 20.9.2017 07:30:00 Počet zobrazení: 4862

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky pre deti s GPS? Určite si aj vy pred kúpou hodiniek GATOR, alebo HELMER pre vaše deti dávate otázku akú SIM kartu zvoliť do hodiniek, od akého operátora a hlavne aký program. Ako ju nastaviť a hlavne koľko to bude stáť? Na tieto otázky odpovedáme v tomto BLOGu.

Čítajte viac... Komentáre: 1

11
Október
2017

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami pre deti s GPS

Pridal: Pridané: 11.10.2017 00:00:00 Počet zobrazení: 1257

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami pre deti s GPS Hodinky pre deti s GPS sú pre rodičov zaujímavé hlavne z dvoch dôvodov - vedia zistiť kde sa ich dieťa nachádza a vedia cez ne telefonovať. Tieto dve funkcie dali týmto hodinkám veľkú príťažlivosť. Ako vlastne sledovanie polohy funguje a čo môžete od zisťovania polohy hodiniek s GPS očakávať? Na to rád odpoviem v tomto blogu o funkcii hodiniek - GPS poloha a lokalizácia.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info