Späť

NÁKUP NA SPLÁTKY aj v našom eshope DETIpodKONTROLOU.sk!

Pridané: 11.7.2017 17:16:41 Počet zobrazení: 345

11 Júl 2017

Aj v našom eshope DETIpodKONTROLOU.sk môžete nakupovať na splátky. Pridali sme spôsob platby NA SPLÁTKY CEZ splátkový systém QUATRO.

NÁKUP NA SPLÁTKY aj v našom eshope DETIpodKONTROLOU.sk!

Stačí si vybrať tovar, ak bude mať hodnotu nad 100 €, pri tovare sa automaticky zobrazí kalkulačka na výpočet splátok. Vypočítate si splátky a v nákupnom košíku zvolíte spôsob platby: Patba na splátky cez QUATRO. Po odoslaní objednávky budete mať možnosť vstúpiť do registračného a schvaľovacieho systému QUATRO. Vyplníte požadované údaje, potvrdíte zmluvu o nákupe na splátky a po splnení všetkých kritérií splátkového systému Vám objednaný tovar doručíme. A vy ho budete splácať na splátky cez vybraný splátkový program QUATRO. Také jednoduché :-)

Postupo nakupovania cez splátkový systém QUATRO:

Vytvorte objednávku a zvoľte spôsob platby: QUATRO - platba na splátky 0 €

Vloženie platby Quatro

Pokračujte na súhrn objednávky: Pokračovať na súhrn objednávky

V ďalšom kroku skontrolujte objednávku a ak je správna, zvoľte: Objednávka s povinnosťou platby!

Quatro - potvrdenie objednávky

Teraz sa Vám zobrazí potvrdenie objednávky: Objednávka úspešne odoslaná! V tomto kroku je potrebnú urobiť najdôležitejšiu vec pre nákup na splátky cez QUATRO a to otvoriť Online žiadosť o úver QUATRO.

Potvrdenie objednávky Quatro

 

Po tomto kroku sa otvorí stránka s online žiadosťou o úver QUATRO, ktorú je potrebné vyplniť a žiadosť odolsať. Po odoslaní budete informovaní o priebehu schvaľovania a o finálnom stave žiadosti nás bude informovať priamo QUATRO. Následne bude tovar expedovaný podľa objednávky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info