Späť

Nová aktualizácia pre mobilnú aplikáciu GATOR 3

Pridané: 13.2.2018 13:51:33 Počet zobrazení: 96

13 Február 2018

Výrobca hodiniek pre deti s GPS GATOR pripravil novú aktualizáciu pre mobilnú aplikáciu GATOR 3. Aké novinky a vylepšenia táto aktualizácia priniesla? O tom si povieme v tomto príspevku.

Nová aktualizácia pre mobilnú aplikáciu GATOR 3

Nová aktualizácia aplikácie GATOR 3, na Adnroid platforme s označením verzia 1.13 v120, prieniesla viacero opráv ale aj užitočných noviniek.

Najprv si skontrolujte aktuálne vydanie aplikácie GATOR 3. V časti Nastavenie choďte do Nastavenie systému a potom zvoľte O aplikácii. Aktuálna verzia je 1.13 v120 a vyššia. Ak ju nemáte aktuálnu, aktualizujte si ju pre Android cez Google Play. alebo pre iOS v AppStore.

Oprava oznámení v telefóne

Nová verzia aplikácie GATOR 3 priniesla v prvom rade opravu oznámení, ktoré sa už zobrazujú aj v systémových zobrazeniach telefónu. Doteraz sa oznámenia o vstupe a opustení zóny, hlasovej správe, o nízkej úrobni baterky a zložení hodiniek z ruky zobrazovali len v poplachoch v aplikácii. teraz sa zobrazujú priamo v telefóne aj keď je aplikácia spustená v pozadí.

Nastavenie povolení pre administrátora a hosťa

Aplikácia GATOR 3 v novej verzii rozlišuje či je užívateľ ako administrátor, teda hlavný, alebo ako hosť. Prvý užívateľ, ktorý si prihlási hodinky GATOR je administrátor a môže meniť všetky nastavenia. Získava aj Kód overenia, pomocou ktorého si môže hodinky prihlásiť ďalšia osoba, avšak už len ako hosť. Vie si nastaviť len svoje telefónne číslo. Všetky ostatné nastavenia má zakázané, nemôže meniť existujúce nastavenia ani doplniť nové nastavenia, napr. telefónne čísla, zóny, budík, letový režim. Je v režime hosťa a môže sledovať polohu, dostávať oznámenia, sledovať históriu, posielať hlasové správy. Týmto krokom výrobca hodiniek eliminuje problémy pri duplicitnom nastavení hodiniek cez rôzne užívateľské účty.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info