Späť

Nová aktualizácia pre mobilnú aplikáciu GATOR 3

Pridané: 13.2.2018 13:51:33 Počet zobrazení: 165

13 Február 2018

Výrobca hodiniek pre deti s GPS GATOR pripravil novú aktualizáciu pre mobilnú aplikáciu GATOR 3. Aké novinky a vylepšenia táto aktualizácia priniesla? O tom si povieme v tomto príspevku.

Nová aktualizácia pre mobilnú aplikáciu GATOR 3

Nová aktualizácia aplikácie GATOR 3, na Adnroid platforme s označením verzia 1.13 v120, prieniesla viacero opráv ale aj užitočných noviniek.

Najprv si skontrolujte aktuálne vydanie aplikácie GATOR 3. V časti Nastavenie choďte do Nastavenie systému a potom zvoľte O aplikácii. Aktuálna verzia je 1.13 v120 a vyššia. Ak ju nemáte aktuálnu, aktualizujte si ju pre Android cez Google Play. alebo pre iOS v AppStore.

Oprava oznámení v telefóne

Nová verzia aplikácie GATOR 3 priniesla v prvom rade opravu oznámení, ktoré sa už zobrazujú aj v systémových zobrazeniach telefónu. Doteraz sa oznámenia o vstupe a opustení zóny, hlasovej správe, o nízkej úrobni baterky a zložení hodiniek z ruky zobrazovali len v poplachoch v aplikácii. teraz sa zobrazujú priamo v telefóne aj keď je aplikácia spustená v pozadí.

Nastavenie povolení pre administrátora a hosťa

Aplikácia GATOR 3 v novej verzii rozlišuje či je užívateľ ako administrátor, teda hlavný, alebo ako hosť. Prvý užívateľ, ktorý si prihlási hodinky GATOR je administrátor a môže meniť všetky nastavenia. Získava aj Kód overenia, pomocou ktorého si môže hodinky prihlásiť ďalšia osoba, avšak už len ako hosť. Vie si nastaviť len svoje telefónne číslo. Všetky ostatné nastavenia má zakázané, nemôže meniť existujúce nastavenia ani doplniť nové nastavenia, napr. telefónne čísla, zóny, budík, letový režim. Je v režime hosťa a môže sledovať polohu, dostávať oznámenia, sledovať históriu, posielať hlasové správy. Týmto krokom výrobca hodiniek eliminuje problémy pri duplicitnom nastavení hodiniek cez rôzne užívateľské účty.

 

02
August
2018

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS?

Pridal: Pridané: 2.8.2018 17:50:03 Počet zobrazení: 186

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS? Pred nástupom detí do školy väčšina rodičov zvažuje možnosti komunikácie s deťmi a ich kontroly na diaľku. V dnešnom technologickom svete je veľa možností, ako s deťmi komunikovať a kontrolovať ich keď sú v škole. Základnou možnosťou je dať dieťaťu mobilný telefón a takto s ním komunikovať. Pri tomto spôsobe ľahko narazíte na negatíva, akými sú riziko vysokých účtov za volania a za dáta, budovanie závislosti na mobilnom zariadení, hrozby plynúce z internetu, napr. aj pri možnosti pripojenia sa na rôzne verejné WiFi siete, obťažujúce telefonáty a v neposlednom rade riziko nezapnutia si mobilného telefónu vtedy, keď dieťa skončí vyučovanie a potom je pre vás nedostupné.

Čítajte viac... Komentáre: 0

20
September
2017

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky GATOR?

Pridal: Pridané: 20.9.2017 07:30:00 Počet zobrazení: 3579

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky GATOR? Určite si aj vy pred kúpou hodiniek GATOR pre vaše deti dávate otázku akú SIM kartu zvoliť do hodiniek, od akého operátora a hlavne aký program. Ako ju nastaviť a hlavne koľko to bude stáť? Na tieto otázky odpovedáme v tomto BLOGu.

Čítajte viac... Komentáre: 1

11
Október
2017

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami GATOR II

Pridal: Pridané: 11.10.2017 00:00:00 Počet zobrazení: 904

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami GATOR II Hodinky pre deti s GPS GATOR II sú pre rodičov zaujímavé hlavne z dvoch dôvodov - vedia zistiť kde sa ich dieťa nachádza a vedia cez ne telefonovať. Tieto dve funkcie dali týmto hodinkám veľkú príťažlivosť. Ako vlastne sledovanie polohy funguje a čo môžete od zisťovania polohy hodiniek GATOR očakávať? Na to rád odpoviem v tomto blogu o funkcii hodiniek - GSP poloha a lokalizácia.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info