Detské hodinky s GPS GATOR II - ružové

Detské hodinky s GPS GATOR II - ružové

Hodnotenie produktu: 4.64/5 (45x)

Vaše hodnotenie:

VIDEO prezentácia

Mobilný telefón, SOS volanie a GPS lokátor v jednom! To sú detské hodinky GATOR II. Teraz aj výhodne na splátky cez QUATRO!

107 € s DPH

Dostupnosť: Doručenie do 4 pracovných dní
Doručíme dňa: 19.12.2018

Výrobca: GATOR

GATOR sú výnimočné hodinky pre Vaše deti s ktorými vedia telefónovať a cez sledovanie GPS polohy vždy viete kde sa nachádzajú. Rodičom dáva pokoj, ktorý chcú a zároveň poskytuje deťom voľnosť, ktorú potrebujú, aby mohli zostať deťmi.

Kedykoľvek budete vedieť, kde Vaše dieťa práve je. Kedykoľvek s ním budete v kontakte a môžete mu zavolať.

Teraz aj výhodne na splátky cez QUATRO!  Tu je návod ako nakupovať na splátky.

Prístroj využíva signál GSM / GPRS a GPS satelitov. Hodinky umožňujú sledovanie a lokalizáciu detí s určením presnej polohy pomocou AGPS, GPS, LBS a WiFi a následnom zaslaní informácií a presných súradníc do mobilnej aplikácie v telefóne rodičia, vďaka ktorej je možné hodinky ovládať a sledovať. K dispozícii sú verzie pre Android aj iOS.

Informácie ako presné je sledovanie polohy nájdete v našom Blogu a na tomto odkaze: Info o sledovaní polohy

Mobilná aplikácia GATOR je zadarmo a je v Slovenčine. V hodinkách GATOR sú nastavené parametre pre internetové pripojenie mobilných operátorov Telekom, Orange a O2. So SIM kartou operátora 4ka môžu vzniknúť problémy s komunikáciou, preto túto SIM kartu od 4ky do hodiniek neodporúčame. V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať, alebo si pozrite v našom BLOGU článok o SIM kartách a programoch pre hodinky GATOR.

Aplikácia Vás sama upozorní, či dieťa došlo do školy, na krúžok, ku kamarátovi a podobne. Zároveň sa Vám dieťa vždy dovolá a Vy sa dovoláte jemu.

Pozrite si BLOG o hodinkách GATOR.

Návod na hodinky GATOR 2

Prečo si vybrať hodinky GATOR II?

+ Veľmi presná lokácia

Hodinky využívajú pre lokáciu okrem GPS aj kombináciu lokalizačné technológie A-GPS, LBS a Wi-Fi, čo znamená, že oproti iným GPS hodinkám je lokácie veľmi presná a to aj napr. v budove alebo na miestach, kde nie je GPS signál.

+ Jednoduché ovládanie a nastavenie

Nie je potreba kontaktovať mobilných operátorov, získavať od nich APN kódy a zložito ich zasielať na hodinky, ako u iných značiek GPS lokátorov. Hodinky caref II sú už od výrobcu nastavené a prispôsobené tak, aby na ne nebolo potrebné zasielať APN kódy hlavných troch slovenských mobilných operátorov.

+ Analógový aj digitálny ciferník

Jediné hodinky na Slovenskom trhu, ktoré majú stlačením jedného tlačidla na výber medzi analógovým a digitálnym ciferníkom. Čo ocenia hlavne deti, ktoré sa začínajú učiť hodiny.

+ Aplikácia pre rodičov je zadarmo a je v Slovenčine

+ Hodinky fungujú aj v zahraničí

 

Hlavné funkcie hodiniek GATOR II

volanieVolanie

S aplikáciou Gator dostanete na výber 3 telefónne čísla pre tiesňové volania a 10 čísel, ktoré vaše dieťa môže volať a prijímať z nich hovory. Spolu je to 13 telefónnych čísel pre volania z hodiniek aj na hodinky!
Vaše dieťa môže volať tieto dôveryhodné kontakty jednoduchým stlačením tlačidla. Je to tak jednoduché.

 

 

lokalizáciaLokalizácia

Vyhľadajte svoje dieťa pomocou použitia AGPS, GPS, LBS či WiFi. Gator používajú na lokácii dieťaťa jedinečnú kombináciu AGPS, GPS, LBS a WiFi, aby rodičia mali čo najpresnejšie informácie o polohe dieťaťa, a to ako v interiéri tak aj vonku. Pomocou aplikácie Gator môžete kedykoľvek vidieť polohu vášho dieťaťa na mape. Pre rodičov s viacerými deťmi je možné jednoducho vytvoriť profil pre každé dieťa zvlášť.

 

 

sosSOS

V prípade núdze môže vaše dieťa stlačením SOS tlačidla na svojich Gator hodinkách na viac ako tri sekundy iniciovať núdzový režim, ktorý spúšťa: opakované volanie z hodiniek až na tri prednastavené čísla a automatické odosielanie polohy dieťaťa do aplikácie vo vašom smartfóne.

 

 

safezónyBezpečnostné zóny

SafeZones, tzv. bezpečnostné zóny sú virtuálne okruhy okolo miesta, ktoré si sami určíte a nastavíte na mape v aplikácii Gator. Môže to byť napríklad škola, domov alebo dom kamaráta Vášho dieťaťa. Aplikácia Vás sama upozorní, či dieťa došlo na krúžok, do školy, domov a podobne.

 

 

správyHlasové správy

Na hodinky Gator II a aj z hodiniek možno posielať hlasové správy. Hlasové správy môžu posielať len čísla nastavená v aplikácii.

 

 

 

vodotesnosťVodeodolnosť

Hodinky odolajú vlhku a dažďu.

 

 

 

Ďalšie funkcie hodiniek GATOR II

Budík

Gator 2 majú v aplikácii aj možnosť nastavenia budenia.

Výdrž batérie

Hodinky Gator II vydržia na jedno nabitie cca 3 dni v závislosti na používaní a sile signálu.

Nízka spotreba dát

Na monitorovanie vášho dieťaťa potrebujete SIM kartu s minimálnym objemom dát 30 MB mesiac. Spotreba dát závisí aj od množstva osodlaných hlasových správ, preto odporúčame dátový program s mesačným objemom dát 100 MB a viac.

NOVINKY:

Ovládanie hlasitosti zvonenia cez aplikáciu

V mobilnej aplikácii si zvolíte, ako hlasno majú hodinky Gator II zvoniť. Na výber je sedem úrovní hlasitosti.

Letový režim

Systém letového režimu, kedy sú hodinky nastavené tak, aby nevyrušovali, je zavedený v novej verzii hodiniek Gator II. Pohodlne si nastavíte termíny, kedy budú hodinky v letovom režime a nebude sa na nich dať dovolať, takže nebudú vyrušovať okolie, napr. v škole počas vyučovania.

Prehrávanie poslednej hlasovej správy

Poslednú hlasovú správu odoslanú na hodiky si môže Vaše dieťa prehrať kedykoľvek cez tlačidlo na hodinkách.

Rozšírenie zoznamu čísel pre volania a dovolania sa na hodinky

Hodinky Gator II majú rozšírený zoznam telefónnych čísel pre volania a prichádzajúce hovory. Spolu je už k dispozícii 13 telefónnych čísel pre volania z hodiniek aj volania na hodinky.

 

Obsah balenia hodiniek GATOR II:

Hodinky GATOR II sú dodávané v praktickej ochrannej karičke z tvrdeného kartónu. Pred odovzdaním na doručenie k zákazníkovi každé hodinky vizuálne kontrolujeme a krabičku doplníme ochrannou nálepkou s logom nášho eshopu.

V balení nájdete:

Hodinky GATOR II

Nabíjačku s USB rozhraním v bielej farbe

Nabíjací kábel s magnetickým konektorom v bielej farbe

Skrutkovač na otvorenie krytu hodiniek

Návod na použitie - medzinárodná verzia

Návod na použitie - Slovenská verzia

Obsah balenia hodiniek GATOR 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hľadáte iný spôsob kontroly vašich detí? Kontrolujte ich cez mobilný telefón s ANDROIDOM!

Ponúkame Vám aplikáciu SecureKids na 15 dní zadarmo!

Chcem vedieť viac o SECUREKIDS aplikácii.

Nový komentár

* (Povinné)

10
November
2018

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24

Pridal: Pridané: 10.11.2018 08:32:00 Počet zobrazení: 91

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24 Mobilná aplikácia GATOR3 pre Android zariadenia prešla novou aktualizáciou, ktorá odstránila samovoľné zatváranie aplikácie na pozadí. Vyriešili sa tým notifikácie v Android zariadeniach - automatické upozornenia na nové správy, vstup a opustenie zóny a ostatné upozornenia.

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
August
2018

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS?

Pridal: Pridané: 2.8.2018 17:50:03 Počet zobrazení: 278

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS? Pred nástupom detí do školy väčšina rodičov zvažuje možnosti komunikácie s deťmi a ich kontroly na diaľku. V dnešnom technologickom svete je veľa možností, ako s deťmi komunikovať a kontrolovať ich keď sú v škole. Základnou možnosťou je dať dieťaťu mobilný telefón a takto s ním komunikovať. Pri tomto spôsobe ľahko narazíte na negatíva, akými sú riziko vysokých účtov za volania a za dáta, budovanie závislosti na mobilnom zariadení, hrozby plynúce z internetu, napr. aj pri možnosti pripojenia sa na rôzne verejné WiFi siete, obťažujúce telefonáty a v neposlednom rade riziko nezapnutia si mobilného telefónu vtedy, keď dieťa skončí vyučovanie a potom je pre vás nedostupné.

Čítajte viac... Komentáre: 0

20
September
2017

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky GATOR?

Pridal: Pridané: 20.9.2017 07:30:00 Počet zobrazení: 4287

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky GATOR? Určite si aj vy pred kúpou hodiniek GATOR pre vaše deti dávate otázku akú SIM kartu zvoliť do hodiniek, od akého operátora a hlavne aký program. Ako ju nastaviť a hlavne koľko to bude stáť? Na tieto otázky odpovedáme v tomto BLOGu.

Čítajte viac... Komentáre: 1

11
Október
2017

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami GATOR II

Pridal: Pridané: 11.10.2017 00:00:00 Počet zobrazení: 1109

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami GATOR II Hodinky pre deti s GPS GATOR II sú pre rodičov zaujímavé hlavne z dvoch dôvodov - vedia zistiť kde sa ich dieťa nachádza a vedia cez ne telefonovať. Tieto dve funkcie dali týmto hodinkám veľkú príťažlivosť. Ako vlastne sledovanie polohy funguje a čo môžete od zisťovania polohy hodiniek GATOR očakávať? Na to rád odpoviem v tomto blogu o funkcii hodiniek - GSP poloha a lokalizácia.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info