Vzorka na VYSKÚŠANIE - Vrecko na odpadky do auta

Vzorka na VYSKÚŠANIE - Vrecko na odpadky do auta

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

VIDEO prezentácia NOVINKA Doručenie zdarma

Vzorka vrecka na odpadky do auta na VYSKÚŠANIE s dopravou zadarmo! Objednajte si vzorku, ktorá obsahuje jedno vrecko a dve fixačné spony.

1,20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 25.6.2018

Obsah balenia vzorky na VYSKÚŠANIE:

1 ks vrecko a 2 ks fixačných spôn pre uchytenie do dverí auta.

Vrecko na odpadky do auta - popis:

Tento užitočný doplnok do auta zatočí s odpadkami vo vašom aute.

Či už je to použitá servítka, obal od keksov či sladkostí, zvyšky zjedeného ovocia, alebo len žuvačka, sú to odpadky a počas jazdy autom ich musím niekde zhromažďovať. Je na to veľa spôsobov. Ale len jeden je originálny a čo je dôležité, nezaberá priestor v aute určený na odkladanie, alebo uloženie iných vecí v aute.

   

Je to vrecko na odpadky do auta - do úložného priestoru dverí v aute.

Ľahko sa s ním manipuluje vďaka prichyteniu samolepkami a fixyčnými sponami. Vrecko roztvoríte, jednu časť prilepíte samolepkami a druhú časť zafixujete sponami. V balení sú vrecká pre všetky štyri dvere auta. Výrobok je univerzálny a použiteľný pre väčšinu značiek áut.

Vyhadzovanie odpadkov z auta nebolo nikdy jednoduchšie! Nazhromaždené odpadky vo vrecku jednoducho vyberiete a vyhodíte do smetnej nádoby, alebo koša. Fixačné spony použijete na fixovanie nového vrecka opakovane. Je to veľmi jednoduché!

Vrecko na odpadky do auta

Stručný návod na použitie:

Postup vloženia vrecka: Vrecko roztvorte a vložte do úložného priestoru dverí v aute tak, aby ste uchá vrecka so samolepkami prilepili k dverám. Odlepte vrchnú časť samolepky a uchá vrecka prilepte k dverám. Ďalšie uchá vrecka (bez samolepiek) preveste cez okraj úložného priestoru a zafixujte dvomi sponami.

Vrecká na odpadky určené do úložného priestoru dverí v aute majú Úradom pre duševné vlastníctvo udelený Úžitkový vzor PUV 107-2016.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info