Vyťahovacie vreckovky do auta - 3 ks v balení - vytiahnete jednou rukou!

Vyťahovacie vreckovky do auta - 3 ks v balení - vytiahnete jednou rukou!

Hodnotenie produktu: 5/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

Doručenie zdarma

Vyťahovacie vreckovky do auta máte odteraz vždy po ruke! Už žiadne hľadanie vreckoviek v aute! Už žiadne zložité vyťahovanie vreckoviek počas jazdy autom! Teraz ich máte vždy po ruke a nikomu nebudú zavadzať. Jednoducho ich suchými zipsami pripevníte na palubnú dosku auta a ak ich potrebujete, vytiahnete ich jednou rukou. V balení sú tri krabičky vreckoviek a aplikátor. Do poznámky nezabudnite uviesť ich farbu krabičiek: čierna, modrá, alebo zelená.

3,60 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 20.6.2018

Vyťahovacie vreckovky do auta máte odteraz vždy po ruke! Jednoducho ich suchými zipsami pripevníte na palubnú dosku auta. Na prilepenie spodných zipsov použijete priložený aplikátor. Takto prilepené už zostanú na palubnej doske a na nich už pohodlne pripevníte krabičku s vreckovkami. Také jednoduché! A po ich spotrebovaní krabičku odoberiete a na spodné suché zipsy pripevníte novú krabičku. Vemníta prázdnu za plnú. Užívajte si jazdu autom bezstarostne!

Vreckovky a aute

Určite ste pri jazde autom zažili situáciu, kedy ste počas jazdy náhle potrebovali servítku. Stačí kýchnutie, alebo potrebujete utrieť ruku, či ústa, vyhodenie žuvačky, utretie ruky po zjedení sladkosti. Obzeráte sa v aute po odkladacích priestoroch, kde ste posledný krát videli uložené vreckovky, a nič. Zrazu ich niet. Hľadáte a hľadáte. Nikdy nie sú tam, kde ste ich odložili.

Alebo potrebujete počas jazdy odložiť do odkladacieho priestoru nejaký predmet a všade sú servítky. Zavadzajú na mieste, ktoré potrebujete využiť na odloženie iného predmetu, anpr. telefónu, vizitky, pohára s kávou. Teraz je tomu koniec! Krabičku s vyťahovacími vreckovkami pripevníte pomocou suchých zispov na palubnú dosku a tam budú vždy po ruke.
Krabička s vyťahovacími vreckovkami obsahuje 16 kusov trojvrstvových vreckoviek. Ich vyťahovanie je pohodlné a stačí Vám na to jedna ruka. Krabička drží na suchých zispoch a preto nie je potrebné vyťahovať servítky dvomi rukami. Stačí Vám na to jedna ruka.

Vreckovky a aute

Krabička je prispôsobená odrazom v prednom skle auta. Jej farebný dizajn je natoľko tmavý a povrch krabičky je natoľko matný, aby sa neodrážal v prednom skle.

Krabička sa umiestňuje na prednú časť v aute - na palubnú dosku vo vodorovnej polohe. Vďaka tomu nebude nikdy zavadzať v priestore vozidla a ani v ostatných odkladacích priestoroch. Dizajnovo a veľkosťou je prispôsobená tomu, aby nebránila vo výhľade a nezaberala miesto na palubnej doske a v interiéri vozidla.

Aplikátor suchých zipsov

Aplikátor suchých zipsov použijete pri prvom používaní vyťahovacích vreckoviek. Vďaka nemu na palubnú dosku prilepíte dva hlavné suché zipsy, ktoré tam už stále zostanú. Sú vyrobené z kvalitného materiálu. Nepoškodia povrch palubnej dosky a vďaka čiernej farbe si ich ani nevšimnete. Navyše pri používaní vyťahovacích vreckoviek budú prikryté krabičkou s vreckovkami. Tieto suché zipsy sú v prevedení slučka takže pri umývaní interiéru auta nebudú zachytávať "žmolky" z handričky. Ich lepenie je vďaka aplikátoru veľmi jednoduché, vôbec sa toho nemusíte obávať.

Obsah balenia:

3 x krabička s vyťahovacími vreckovkami (1 krabička obsahuje 16 ks vyťahovacích trojvrstvových vreckoviek)

1 x aplikátor suchých zipsov so spodnými suchými zipsami

1 x odmasťovací prípravok

Rozmery krabičky s vreckovkami

Krabička s vyťahovacími vreckovkami má Úradom pre duševné vlastníctvo udelený Úžitkový vzor PUV 118-2016.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info