SecureKids Family 10 - licencia na rok

SecureKids Family 10 - licencia na rok

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Vyskúšajte na 15 dní ZADARMO!

SecureKids je rodičovská aplikácia na kontrolu a správu mobilných zariadení detí. Program Family 10 je najlepším riešením ochrany mobilných zariadení Android pre veľkú rodinu.

49,95 € s DPH

Dostupnosť: Aktivácia do 10 minút
Doručíme dňa: 20.3.2019

Výrobca: SecureKids

Secure Kids Family 10 je najlepším riešením ochrany mobilných zariadení Android pre veľkú rodinu.

Aplikácia SecureKids pre ochranu mobnilných zariadení so systémom Android v ročnej licencii FAMILY 10 obsahuje:

 • Neobmedzené funkcie aplikácie
 • Ochrana pre 10 zariadení detí so systémom Android
 • Možnosť rodičovskej aplikácie až do 5 rodičovských zariadení (so systémom Android)
 • Blokovanie aplikácií
 • Blokovanie pridávania nových aplikácií
 • Blokovanie aplikácií podľa kategórie
 • Časové limity pre aplikácie
 • Zoznam povolených web stránok
 • Neobmedzené filtre pre web stránky
 • Bezpečné vyhľadávanie na internete
 • Lokalizácia mobilných zariadení detí
 • Blokovanie volaní - prichádzajúcich, aj odchádzajúcich
 • Blokovanie neznámych a medzinárodných volaní
 • Budíky so zaslaním textového odkazu
 • Núdzové alarmy s odoslaním fotografie a údajmi o polohe
 • Prestávky pre obmedzenie používania mobilného telefónu
 • Štatistiky používania zariadenia

  

Vyskúšajte si aplikáciu Secure Kids v Slovenskom jazyku na 15 dní zadarmo!

Zaregistrujte sa cez odkaz nižšie, alebo si aplikáciu stiahnite s Google Play.

Registrácia 

Aplikáciu SecureKids zadarmo na 15 dní si môžete tu stiahnuť z Google PLAY

Bezplatné stiahnutie

 

Popis funkcií aplikácie SecureKids

Aplikačná kontrola

Aplikačná kontrola dáva možnosť rodičom kontrolovať aplikácie v mobilnom telefóne ich dieťaťa nasledovnými spôsobmi:

Úplné zakázanie aplikácie

Aplikáciu jednoducho zablokujete, aby ju dieťa nemohlo používať

Zakáznie aplikácií na úrovni kategórie

SecureKids automaticky zoradí aplikácie do kategórií Hry, Komunikácia, Prehliadače, Sociálne siete, Športy, Vzdelanie a Iné. Zakázaním vybranej kategórie sa zakážu všetky aplikácie v danej kategórii. Ak si dieťa v budúcnosti nainštaluje novú aplikáciu - samozrejme ak mu inštaláciu nových aplikácií povolíte, a túto aplikácie SecureKids zaradí do kategórie, ktorá je blokovaná, tak túto novú aplikáciu automaticky zablokuje.

Nastavenie časového intervalu pre používanie aplikácie, alebo kategórie aplikácií

Pre blokovanie aplikácií, alebo kategórie aplikácií môžete využiť nastavenie časového intervalu používania aplikácie, alebo kategórie. Časový interval sa volí na konkrétny deň, každý deň môže byť iný, alebo ho jednoducho v niektorom dni nezadáte a aplikácie budú funkčné počas celého dňa. Ak dieťa dosiahne limit časového intervalu, ktorý sa načítava za celý deň, aplikácia, alebo kategória aplikácií sa zablokuje. Pre blokovanie sa počíta súčet času používania aplikácie za deň.

K aplikačnej kontrole patrí aj funckia blokovanie inštalácie nových aplikácií. Touto funkciou bude akákoľvek aplikácia na zariadení po jej nainštalovaní zablokovaná. 

Rodič môže v zariadení dieťaťa zablokovať prístup k nastaveniam a tým výrazne zvýši účinnosť aplikačnej kontroly.

 

Núdzový alarm

Núdzový alarm vyšle dieťa ak je v nebezpečenstve.

Tlačidlo núdzového alarmu je zobrazené na ploche obrazovky telefónu, aby ho mohlo dieťa rýchlo stlačiť a takto aktivovať núdzový alarm. S aktiváciou núdzového alarmu sa do aplikácie rodiča a do emailovej schránky odošlú informácie o čase, polohe a nasnímaná fotografia miesta. V aplikácie a cez web panel vidí rodič mapu so zobrazením polohy, kde sa nachádzalo dieťa keď vyslalo núdzový alarm. Mapa obsahuje aj funkciu Google Street View a preto môže rodič veľmi rýchlo lokalizovať miesto a detaily jeho okolia - budovy, ulice, značky, ...

 

Lokalizácia cez GPS

Lokalizácia cez GPS dáva poslednú známu informáciu o polohe dieťaťa.

Vďaka lokalizácii cez GPS rodičia vedia, kde sa ich dieťa nachádza. Lokalizácia zobrazuje polohu na mape podľa toho, ako ju má dieťa v zariadení nastavenú. Ak si dieťa lokalizačné služby v zariadení vypne, rodič je o tom informovaný notifikáciou v aplikácii a emailom.

 

Kontrola web stránok

Vďaka kontrole web stránok a internetu môže rodič nastaviť podľa filtrov obsahu, alebo názvu web stránok, ktoré môže dieťa na svojom zariadení zobraziť. 

Kontrola web stránok sa dá vykonať podľa nastavenia vopred zadaných filtrov obsahu a možných výnimiek, alebo pomocou zoznamu povolených web stránok. S aplikáciou SecureKids sa dieťaťu na zariadenie nainštaluje aj prehliadač internetu SK Browser s ktorým je možné kontrolovať nielen obsah web stránok, ale aj vyhľadávanie na internete. 

Rodič si pri tejto funkcii môže zvoliť úroveň zabezpečenia ochrany, pri najvyššej, tretej úrovni môže dieťa používať na prehliadanie webu len prehliadač SK Browser. Všetky iné prehliadače budú automaticky blokované.

Prestávky

Funckia Prestávky umožní nastaviť časový interval pre obmedzenie používania zariadenia. Môžete nastaviť viacero prestávok, môžu byť jednorazové, alebo opakované. Pre každý deň môžete zvoliť iné prestávky v rôznom čase.

Prestávka znamená pre dieťa obmedzenie funkcií mobilného zariadenia až na úroveň telefónovania. Dieťa bude môcť používať zariadenie len na volania. Môžete mu počas prestávky obmedziť všetky aplikácie, alebo len kategórie aplikácií.

Prestávky sú buď prednastavené - Obed, Večera, Škola, Spánok, Štúdium, Hry, alebo si zvolíte vlastný názov, napr. Futbalový tréning, Sportovanie, ...

Web panel pre správu

Nastavenia zariadenia dieťaťa môžete robiť cez rodičovskú aplikáciu nainštalovanú v mobile s Androidom, alebo cez web rozhranie - panel pre správu. Takto môžete nastaviť, obmedziť, alebo povoliť funkcie zariadenia dieťaťa na diaľku z akého koľvek miesta. Stačí Vám na to len pripojenie do internetu.

Zobrazenie jednotlivých sekcií SecureKids a ich nastavenie je rovnaké v aplikácii v mobile, alebo vo web rozhraní panela pre správu.

O všetkých udalostiach ste notifikovaní buď notifikáciou do aplikácie, alebo panela pre správu a zároveň emailom, v ktorom je pri každej notifikácii odkaz na web panel pre správu.

Ak vaše dieťa odošle napr. núdzový alarm, alebo bude chcieť nastaviť viac času pre používanie aplikácie, či jej povolenie, prípadne bude chcieť povoliť prístup na web stránku, dostanete o tom notifikačnú správu s odkazom na prístup do aplikácie, alebo panela pre správu a tajto jednoducho zmeníte nastavenia.

 Budíky

Vďaka funkcii Budíky vaše deti nič nezmeškajú.

Môžete im nastaviť viacero budíkov, zadať k nim textovú správu, ktorá sa zobrazí na obrazovke zariadenia dieťaťa. Budík môžete nastaviť jednorazovo, alebo opakovane, ale aj samostatne pre jednostlivé dni. 

K budíku môžete vybrať z viacerých typov melódie. Dieťa bude budík stále počuť, dokonca aj keď si nastaví hlasitosť upozornení na tichý režim, pre tieto upozornenia budíka SecureKids to nebude platiť.

Do rodičovskej aplikácie, alebo emailom dostanene notifikáciu, či dieťa budík so správou zaregistrovalo, akceptovalo - vypnutím zvonenia, alebo budík zaznel a dieťa nereagovalo, t.j. zvonil na zariadení po celú dobu zobrazenia a dieťa ho neakceptovalo.

Kontrola volaní

Aplikácia SecureKids dáva rodičom možnosť povoliť, alebo zakázať volania na čísla v telefónnom zozname zariadenia. 

Pri zablokovaní telefónneho čísla v telefónnom zozname zariadenia dieťaťa bude zablokované nielen odchádzajúce volanie na toto číslo, ale aj prichádzajúce volanie z tohto čísla. Telefóony zoznam v uzariadení dieťaťa môžete obmedziť len na nutné telefónne čísla, ktoré može dieťa volať a z ktorých môže byť dieťa volané.

Vďaka tejto aplikácii viete nastaviť aj blokovanie volaní z neznámych čísel a zablokovať volania na medzinárodné čísla.  

PODROBNÝ NÁVOD pre aplikáciu SecureKids si stiahnete tu na tomto odkaze.

Vyskúšajte si aplikáciu Secure Kids v Slovenskom jazyku na 15 dní zadarmo!

Zaregistrujte sa cez odkaz nižšie, alebo si aplikáciu stiahnite s Google Play.

Registrácia 

Aplikáciu SecureKids zadarmo na 15 dní si môžete tu stiahnuť z Google PLAY

Bezplatné stiahnutie

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

10
November
2018

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24

Pridal: Pridané: 10.11.2018 08:32:00 Počet zobrazení: 272

Dlho očakávaná aktualizácia GATOR 3 aplikácie 1.24 Mobilná aplikácia GATOR3 pre Android zariadenia prešla novou aktualizáciou, ktorá odstránila samovoľné zatváranie aplikácie na pozadí. Vyriešili sa tým notifikácie v Android zariadeniach - automatické upozornenia na nové správy, vstup a opustenie zóny a ostatné upozornenia.

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
August
2018

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS?

Pridal: Pridané: 2.8.2018 17:50:03 Počet zobrazení: 438

Čo zvoliť pre deti do školy – mobilný telefón, alebo hodinky s mobilným telefónom a s GPS? Pred nástupom detí do školy väčšina rodičov zvažuje možnosti komunikácie s deťmi a ich kontroly na diaľku. V dnešnom technologickom svete je veľa možností, ako s deťmi komunikovať a kontrolovať ich keď sú v škole. Základnou možnosťou je dať dieťaťu mobilný telefón a takto s ním komunikovať. Pri tomto spôsobe ľahko narazíte na negatíva, akými sú riziko vysokých účtov za volania a za dáta, budovanie závislosti na mobilnom zariadení, hrozby plynúce z internetu, napr. aj pri možnosti pripojenia sa na rôzne verejné WiFi siete, obťažujúce telefonáty a v neposlednom rade riziko nezapnutia si mobilného telefónu vtedy, keď dieťa skončí vyučovanie a potom je pre vás nedostupné.

Čítajte viac... Komentáre: 0

20
September
2017

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky pre deti s GPS?

Pridal: Pridané: 20.9.2017 07:30:00 Počet zobrazení: 5028

Akú SIM kartu a program zvoliť pre hodinky pre deti s GPS? Určite si aj vy pred kúpou hodiniek GATOR, alebo HELMER pre vaše deti dávate otázku akú SIM kartu zvoliť do hodiniek, od akého operátora a hlavne aký program. Ako ju nastaviť a hlavne koľko to bude stáť? Na tieto otázky odpovedáme v tomto BLOGu.

Čítajte viac... Komentáre: 1

11
Október
2017

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami pre deti s GPS

Pridal: Pridané: 11.10.2017 00:00:00 Počet zobrazení: 1318

Sledovanie polohy dieťaťa s hodinkami pre deti s GPS Hodinky pre deti s GPS sú pre rodičov zaujímavé hlavne z dvoch dôvodov - vedia zistiť kde sa ich dieťa nachádza a vedia cez ne telefonovať. Tieto dve funkcie dali týmto hodinkám veľkú príťažlivosť. Ako vlastne sledovanie polohy funguje a čo môžete od zisťovania polohy hodiniek s GPS očakávať? Na to rád odpoviem v tomto blogu o funkcii hodiniek - GPS poloha a lokalizácia.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info